Chcem vyhlásiť konkurz

Dlžnícky konkurz

Ak sa dlžník dostane do úpadku je povinný sám na seba vyhlásiť konkurz. Porušenie tejto zákonnej povinnosti je trestané finančnou pokutou osobne postihujúcou štatutárne orgány (konateľ, člen predstavenstva), vrátane osôb, ktoré funkciu vykonávali v minulosti.

Pomôžeme Vám vyhlásiť vlastný bankrot, ak to bude pre Vás najlepšie riešenie. Spracujeme pre Vás kvalifikované podanie, aby Váš bankrot prebehol rýchlo a efektívne. Budeme Vás zastupovať v celom procese bankrotu najmä pri komunikácii so správcom a veriteľmi.

Veriteľský konkurz

Podanie návrhu na vyhlásenie bankrotu Vášho dlžníka môže byť efektívnejšie ako exekúcia, najmä ak Vás predbehli exekúcie iných veriteľov. Správca určený súdom a kontrolovaný veriteľmi efektívne zabráni Vášmu dlžníkovi tunelovať firmu. V konkurze môžete odporovať úkonom dlžníka, ktoré ukracujú Vaše uspokojenie, ako aj ďalších veriteľov.

Pomôžeme Vám spracovať návrh a vyhlásiť konkurz na Vášho dlžníka, aby ste sa dostali k Vašim peniazom čím skôr. Pomôžeme Vám: – prihlásiť Vaše pohľadávky, – poprieť pohľadávky iných veriteľov, – odporovať ukracujúcim úkonom dlžníka. Budeme Vás zastupovať na schôdzi veriteľov či veriteľského výboru. Pomôžeme Vám riadiť a kontrolovať správcu, aby sa pre Vás zo speňažovania zabezpečil maximálny výťažok.

Viac o konkurze